• Свеж
Мотоцикл Цртичка Камера, 1080P+720P Двојна Леќа Водоотпорен 140° Агол со 3.0 Инчен LCD Екран Ноќ Визија, Max 128GB Не се Вклучени, на Мотоцикл Велосипедист

Мотоцикл Цртичка Камера, 1080P+720P Двојна Леќа Водоотпорен 140° Агол со 3.0 Инчен LCD Екран Ноќ Визија, Max

Buyers rating:
DEN 4211.76

Од стока

✅ 1080 P+720 P AHD Снимање:На мотоцикл цртичка cam вклучува АДА чип и 2 HD предните и задните леќи. ✅ Водоотпорен Жичен Контролор : мотоцикл камера жичен контролер усвојува хуманизирано дизајн, вграден во снимањето на статус индикатор, и МИКРОФОН, може да го инсталирате поврзаниот контролер на рачката на мотоцикл, старт/стоп снимање и заклучување на видео датотеки преку копче за контрола.Мотоцикл цртичка cam максимална поддршка 128 GB SD картичка(Не е Вклучен), и автоматски се појавува стариот датотеки во ред кога SD картичка капацитет да истече времето.кога мотор има collided додека паркинг, цртичка камерата автоматски ќе започне да се снима.Ти предната камера е 1080 P 30 FPS и задните камери е 720 P, со користење на двојно AHD lossless сигнал на пренос, супер анти-мешање, за спречување на хаварии и поздравниот екран.0 инчи IPSLens агол : 140 ° пред, 120 ° во back Loop видео : Поддршка, 1 минута, 3 минути, 5 minutes Waterproof одделение :Домаќин IP65, жица контрола, леќа IP67sound снимање : Евиденција на контролер со жица, поддршка за да ја отворите и close Date етикета : support Parking следење : support Automatic исклучување : supportplayback : support Gravity индукција : support Screen saver : support Button звук : support Language прилагодувања : Поедноставен Кинески, традиционален Кинески, Англиски, руски, Јапонски, корејски, Spanish Battery : Експлозија доказ дизајн без battery WIFI : NOworking температура : -10℃-60℃Фиксна начин : Заградата се справи со fixed Function на контролер со жица : Поддршка за снимање, заклучување на видео и снимање functions Power Набавка : 12-24 да 5 VFuselage големина : 100*65*20 Fixed начин : Заградата се справи со fixedparts : Домаќин, пред објективот, задните леќи, заградата, чекор надолу кабел, упатство, далечински контролер.Не поддржува Wi Fi и GPS, не поддршка за GPS сигнал за следење и конекција за да телефон СТАН, само поддржува DVR домаќин на емитување, или да ја извадите мемориската картичка за да се поврзете на компјутер да игра видео. ✅ Целосно Водоотпорен : мотоцикл камера целата единица на овој уред не е водоотпорен, тоа е апсолутно сите право да ги користите во raining ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76