• Свеж
Аура 2К Смит Smart Дигитална Слика Рамка 10 Инчен WiFi Облак Дигитална Рамка, Слободни Неограничен простор Споделување на Фотографии Преку Стан, Auto Rotate Авто Dimmer Алекса Ко

Аура 2К Смит Smart Дигитална Слика Рамка 10 Инчен WiFi Облак Дигитална Рамка, Слободни Неограничен простор

Buyers rating:
DEN 4776.00

Од стока

НЕОГРАНИЧЕН број на БЕСПЛАТНИ ДИГИТАЛНИ ФОТО СКЛАДИРАЊЕ : Лесно да Испраќате 10,000+ фотографии од вашиот телефон на секоја дигитална слика рамка во вашата Аура мрежа со неограничен број на облак за складирање.ИНТЕЛИГЕНТНИ ФОТО CURATION СОФТВЕР Смит Дигитална Рамка автоматски култури и позиции фотографии, така што секоја слика се вклопува совршено.Осигурете се вашите дигитални фотографии се прикажани во вистинска боја со Смит Дигитална Фото Рамка што автоматски се прикажува фотографиите на добра светлина за соба и ќе оди темно кога ќе го исклучите светлата.Покани неограничен број на пријатели и семејството за да споделувате слики за да вашиот рамка или да испратите слики на нивните рамки сите преку Wi Fi.Интелигентни Фото Спарување прикажува поврзани со фотографии страна на по-страна за да се создаде неочекувани моменти на радост.Прекрасен подарок за да бидете поврзани со најблиски.Резултатот е приказ на индустриски дизајн и технологија.Лесно префрлување на слики со повисоко ниво на безбедност од традиционалните е-пошта.Се НАЈДОБРИ ВО КЛАСАТА ДИГИТАЛНИ РАМКИ : Веднаш споделување на фотографии со леснотија од вашиот телефон за да Аура дигитална фото рамка преку нашите лесен-за-користење стан.Мобилен стан компатибилен со Apple (i Phone, i Pad и i Pod touch работи i OS 11 или понова верзија) и Андроид (работи Андроид 5.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ОРКЕСТАРОТ : Смит Дигитална Слика Рамка почна од страна нацртана шема, која е прецизно изведен на живот со фино гравирани нерѓосувачки челик.Wirecutter е Најдобро Дигитална Фото Рамка Може да се 2020 и Oprah е Омилена Работа 2016 & 2018.Нула претплата трошоци или да се додаде на такси.СИГУРЕН КВАЛИТЕТ на СЛИКАТА : Одлична FHD резолуција 2048x1536 е највисок во индустријата спарени со 10" екран, ви дава јасни и остри слики на најблиски.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне