• Свеж
5V Wi-Fi Реле Модул Одбор IOT Smart Home Далечински Управувач Мобилен Телефон СТАН Контрола

5V Wi-Fi Реле Модул Одбор IOT Smart Home Далечински Управувач Мобилен Телефон СТАН Контрола

Buyers rating:
DEN 1179.12

Од стока

Одборот Модул : ESP8266 Wi-Fi Модул, да се поврзете 5 клиенти во исто време на режимот на АП.Работен Метод : мобилен телефон опремен со Wi-Fi модул.Мобилен телефон и Wi-Fi модул опремен со еден рутер, како и контрола на реле со СТАН.Одборот Реле : 5 V, 10 A/250 V AC 10 A/30 V DC реле.Со макс. 400m пренос на далечина и baud rate е 9600,8,1,0,0. Спецификации : Напојување : DC 5 VOperating Режим : СТА, АП, СТА+APMax.Пренос на Далечина : 400m Module Големина : 44 * 27 * 17mm Module Тежина : 18g Package Тежина : 20g Notice : Пред употреба на модул, треба да се користат сериски дебагирање софтвер и USB за да TTL модул за да испратите serial port командата за да го конфигурирате Wi-Fi модул.Ве молиме да се напомене дека 5 V напојување не може да се исклучи, или на некои параметри на Wi-Fi модул ќе се пропушти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28