• Свеж
Виткање Фан Полиестер Виткање Рака Фан Главата Зелена Бамбус Виткање Танц Фан Лето Преносни Фан Погоден за Свадба Партија Подарок (Боја : A)

Виткање Фан Полиестер Виткање Рака Фан Главата Зелена Бамбус Виткање Танц Фан Лето Преносни Фан Погоден за

Buyers rating:
DEN 2758.80

Од стока

Материјал : Овие виткање фанови се направени од полиестер и главата зелена бамбус.Димензии : затворена должина 7.1 инчи (18 cm), целосно го отвори ширина 12.7 инчи (32.5 cm).Високо-квалитетни материјали, мазна отворање и затворање, донесе кул чувство во жешките летни.Лесен и свитлива, тоа лесно може да се стави во рачна ташна кога е затворен, кој е удобен за носење во секојдневниот живот.Повод : Овие виткање рака фанови се совршени за темата партии, дома декорација, ѕид декорација, сезона, образование, забава, чај партии, ноќта на Вештерките носии, ора, свадби, proms, прослави, cosplay или било кои други посебни прилики.Тип на производ : Виткање Fan Material : полиестер , раководител зелена бамбус Боја: како shown Dimensions : затворена должина 7.1 инчи (18 cm), целосно го отвори ширина 12.7 инчи (32.5 cm)Број на фан коски : 40notes : 1. Се должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.2. Поради разликата во прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.Пакетот вклучува : 1 виткање фан.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне