• Свеж
FONSWEA 4mm Ресни Мозок,33 Метри (30m) Природен Памук Кабелот Ресни Јаже, 4 Насоки Извртени Ресни String Материјали за Ресни Комплет, Ѕид Виси,DIY Занаети,Растенијата Закачалки,С

FONSWEA 4mm Ресни Мозок,33 Метри (30m) Природен Памук Кабелот Ресни Јаже, 4 Насоки Извртени Ресни String Материјали

Buyers rating:
DEN 695.76

Од стока

Уживаат во двете процес и резултира со тоа што единствен ресни декорација за вашиот дом или како специјален подарок за вашите најблиски.ЛЕСНО да се РАБОТИ со - Ресни кабелот масовно околу ролери,на јаже не е лесно да се јазол или дамка во текот користете,мека и доволно силна,лесно да се работи со.Секоја тек е ПРОФЕСИОНАЛНО СПАКУВАНА - правејќи се дека вашиот ресни кабелот памук е без мирис и дамка.Направете вашиот таписерии или растителни закачалки изгледа многу згодна.Опис : памук cording е мека и лесна за употреба и да го допрам, да даде бела ресни кабелот флексибилност и сила, со што овој природен ресни кабелот полесно да се поврати јазли и помош за конзистентност во текот декоративни проекти.ТОНИ КОРИСТИ - Можете да ја користите оваа 4mm ресни кабелот за толку многу различни работи, обидете се со твојата рака во ресни, направи некои домашен bunting, се користи како drawcord во облека, декорација за забава, можностите се бескрајни.Пакетот Вклучува : 4mm Природна Боја најголемиот Дел Ресни Кабелот x 8 Pcs (33 Yards).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне