• Свеж
Тренингот Ракавици за Вежбање Ракавици Половина прст Велосипедизам Ракавици Велосипедизам Ракавици Дише Отворено Велосипедизам Ракавици За Мажите И Жените План?

Тренингот Ракавици за Вежбање Ракавици Половина прст Велосипедизам Ракавици Велосипедизам Ракавици Дише Отворено

Buyers rating:
DEN 1166.40

Од стока

Шок-апсорбирање на заштита и анти-лизга : 5 mm пена подлога во дланка обезбедува дополнителна поддршка и совршено ја штити вашата страна.Овие вентилирани дизајни апсорбира влага и да се обезбеди одлична breathability,дозволувајќи им на пот да исчезне и одржување на рацете за да се исуши.Ви благодариме за вашето разбирање.Дише mesh ткаенини : Плетени mesh ткаенини се користи на задната страна на велосипедизмот ракавици.Рачниот зглоб се држиме тока : стап тока дизајн на зглобот може да ви помогне лесно да се прилагоди на стегање според вашите лични потреби и да бидете совршено се вклопуваат.На трајни и моќни велур микрофон вклопува удобно во вашата дланка, а зголемување зафат.Овие вентилирани дизајни може да апсорбира влага и да се обезбеди одлична breathability,дозволувајќи им на пот да исчезне и одржување на рацете за да се исуши.Надградена Верзија на Лесни Ракавици : Оваа половина прст велосипедизам ракавици усвојува високо квалитетни дизајн и мала тежина.Тоа е исто така многу погодни за фитнес вежби,отворено спорт,крстот обука,маратон,фитнес и други спортови.Вашиот возење е побезбедно,поудобно,и помалку fatigued.Ве молиме проверете колку што е можно да бидете сигурни дека објектот е она што ви треба.Дише mesh ткаенини : Плетени mesh ткаенини се користи на задната страна на јава ракавици,и на прсти и дланки на ракавици се перфорирани и дише.Корисни Дизајн : супер абсорбента тери крпа надвор од палецот на велосипедизмот ракавици може да ви помогне да го намалите потењето.Тоа може да се широко се користи како велосипедизам ракавици,фитнес ракавици,планински велосипед ракавици,возен ракавици,фитнес ракавици,mountaineering ракавици или во други спортски и отворено ракавици.Поради рачни мерења на локации,може да има отстапување од 0.Бренд : LIYUHOUZUONCMultifunctional ракавици : погоден за патот велосипедизам,планински велосипеди,професионални велосипеди и мотоцикли.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

HK Војска Коски Макбаскет Ракавици
  • Свеж
Се проценува:

HK Војска Коски Макбаскет Ракавици

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.TPR заштитна коски дизајн на врвот на р�

DEN 838.80
Swany Арктикот Мит - Жените
  • Свеж
Се проценува:

Swany Арктикот Мит - Жените

Тоа е добра идеја да имаат вашите раце во вашиот ракавици за време на миење & исплакнете процес да помогн

DEN 2027.52