• Свеж
AMBF WP25S24X9B-50 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 25 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, Двојно Отворен крај Заптивка Buna О-Прстен/Заптивка (Пак

AMBF WP25S24X9B-50 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 25 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен

Buyers rating:
DEN 7802.88

Од стока

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полиестер Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.75 Инчен Должина, Micron Оценка : 25 Micron.End Cap & Заптивка : Двоен отворен крај Заптивка Buna О-Прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне