• Свеж
FJXQCY Модерна Подот светилка, Нордиските LED Око-Заштита Кат Светлина, Спална соба Дневна Соба Креативни Едноставен Дизајн Вертикална светилка (Боја : Црна)

FJXQCY Модерна Подот светилка, Нордиските LED Око-Заштита Кат Светлина, Спална соба Дневна Соба Креативни Едноставен

Buyers rating:
DEN 2157.60

Од стока

1. Модерен минималистички подот светилка, со елементи на модерна уметност, создавање инспиративни живот, те сака и го осветлува животот. 2. Светилка тело, а светилка носителот може да се прилагоди.Постојат два телескопски прилагодување височини на светилка пост, и светилка глава може да се ротира и да се прилагоди за да се олесни осветлување на разни агли и височини. 3. User-friendly дизајн, интимни жици дизајн и преносни нога прекинувач, работата е повеќе погодно. 4. Ткаенина абажур, на абажур усвојува класичен се врти, тенки и меки, и има добра светлина трансмисија на сила. 5.E27 светилка сопственикот, погоден за секојдневна E27 крушка, безбедно и практично да го замени. (Овој производ нема извор на светлина).Моќност : 11 W (inclusive) -15 W (inclusive)е Применливо простор : дневна соба и трпезарија студија bedroom Whether извор на светлина има светлосен извор : нема светлина source Voltage : 100 V~240 V (вклучени)Светилка тело материјал : alloy Shade главен материјал : cloth Light код тип : LEDNumber на извори на светлина : 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне