• Свеж
Снек Тегли Херметички Кујна Храна Садовите за Складирање 3 Еез Кујна Канистер Сет, Кафе, Шеќер, Чај и Чување на Сад во Тегли со Бамбус Капаци-Квадрат(Не се Запечатени

Снек Тегли Херметички Кујна Храна Садовите за Складирање 3 Еез Кујна Канистер Сет, Кафе, Шеќер, Чај и Чување

Buyers rating:
DEN 592.56

Од стока

【Изградена Минатата & Safe Материјал】 Секоја тегла е направен од високо-квалитет и храна-одделение цврст метал со прав обложен, кој е издржлив, rustproof и никогаш нема да ја чувате било мириси, или дамки, апсолутно безбедни за складирање на вашата храна и организирање на вашата кујна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з

DEN 473.28