• Свеж
Labconco 3937400 Органски Јаглерод Филтер за 4-ft Xpert Системи

Labconco 3937400 Органски Јаглерод Филтер за 4-ft Xpert Системи

Buyers rating:
DEN 15152.40

Од стока

Надворешноста ширина (инчен краток) : 48. Худ ширина (инчен краток) : 48. Опис : органски јаглерод филтер за 4-ft xpert системи.Број на предмети : 1. Labconco 3937400 Органски Јаглерод Филтер за 4-ft Xpert Системи, Земјата на потекло - сад, Производител име - Кол-Parmer, Надворешните Ширина (Инчен Краток) : 48.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне