• Свеж
BZLSFHZ Пурпурна Мобилен Телефон Носителот,Таблет Носителот,Прсти Погоден за Лесно да Сфатат Универзален Мобилен Телефон Носителот

BZLSFHZ Пурпурна Мобилен Телефон Носителот,Таблет Носителот,Прсти Погоден за Лесно да Сфатат Универзален Мобилен

Buyers rating:
DEN 1434.96

Од стока

Облик : Цвет облик дизајн,убава и модерен.материјал : пластика.Стил : симпатична цртан филм.Применливи сценарија : Десктоп.Одредување на метод : Ставете тип.Облик : Цвет облик дизајн,убава и модерен.материјал : пластика.Стил : симпатична цртан филм.Применливи сценарија : Десктоп.Одредување на метод : Ставете тип.Упатство за употреба : 1.Исчисти паста со хартија towels2.Откине лепило на airbag bracket3.Притиснете за време и почекајте 20 минути пред тоа станува се повеќе sticky4.Започнете ја вашата кул искуство во 20 minutes Product апликација : мобилен phonenote : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење,ве молиме оставете порака за грешка од 0-1 носители cm.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет содржи : 1x мобилен телефон holder Only главниот производ е продадена,нема други производи се sold Portable и компактен,можете лесно може да го носат овој телефон стојат било каде и да го користите во секое време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05
  • Свеж
Се проценува:

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 839.52