• Свеж
Fockety Condiment Фармацевт Пауза Отпорни Стискаш Шише Сет, 10pcs / Set Стискаш Шише, Condiment Диспензерот за Сос 720ml Ketchup за Сос(Бела)

Fockety Condiment Фармацевт Пауза Отпорни Стискаш Шише Сет, 10pcs / Set Стискаш Шише, Condiment Диспензерот

Buyers rating:
DEN 907.20

Од стока

Монтажни поклопец и лесен за чистење и рефил.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи масло, оцет, крем и други течни сос.Специјални тесен млазницата за контрола на јачината на звукот на condiment и се избегнува разделување.Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Карактеристики : Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Специјални тесен млазницата за контрола на јачината на звукот на condiment и се избегнува разделување.Монтажни поклопец и лесен за чистење и рефил.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи масло, оцет, крем и други течни сос.Спецификација : Материјал : ЈП Боја : Бела / Жолто / Црвени (Изборен) Капацитет : 720ml Големина : (Кол*H) 7*26cm / 2.8*10.2 инчен(Прибл.) Пакет листата : 10 * Condiment фармацевт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне