• Свеж
KRN 1B/27 Русокоса Човечка Коса Narutal Бран Чипка Пред Перики За Жените 150 Густина Glueless Бразилецот Virign Коса, Перики Со Бебе Коса (24 Инчи, Целосна Чипка Перика)

KRN 1B/27 Русокоса Човечка Коса Narutal Бран Чипка Пред Перики За Жените 150 Густина Glueless Бразилецот Virign

Buyers rating:
DEN 2879.76

Од стока

1.Суров Материјал : 100% Remy Човечка Коса,Без Пролевање,Метежот Слободни,Мека И Мазна,Лесна Избелени Јазли..Може да се исправи, завиткан, избелени,и стилизирана како свој коса. 2.Боја на коса : Ombre потемна #27 Боја,Средни Браун Чипка Боја Во Парк. 3.може да трае 1 година под добра нега.потемна боја не acept обоени повторно , ако у сакате боење на косата ве молиме контактирајте со нас frist. 4.Капа Големина : Средна Големина Капа Во Акции,Мали Кап И Голема Капа Треба Прилагодено. 5.Важни Информации : Клиент Не Пишува Чипка Боја И Капа Големина,Ние Ќе Брод Среден Браун Чипка И Средни Капа Големина.На Перика може да се врати, се додека е во оригинална состојба, вклучително и за вишокот чипка во предната и задната стрижат.COMMODITYD ДЕТАЛИ:1.Материјал : 100% Богородица човечка коса ,имаме Производ тестирање certificate2.Стил : Narutal Бран коса wig2.Боја : Ombre Русокоса (27)3.Густина : 150% Густина 4.Должина : 26inch 1) може да се бојадиса и стил повторно 2) Сите текстури се стилизирана со висока температура, сосема без било какви хемиски процес.3) За брановидна текстура, ве молиме да се одржи на бранот во иста насока со губење на масло или на исхрана вода по washing4) Метежот Чиста, мека и мазна, без лош мирис;5) Јазли : Лесно Избелени Јазли (да се Избегне Пролевање Проблем), Двоен Јазли За Целата Глава, Двојно Запечатени Јазли.Ние Ви Гарантира : 1) Необработени коса без хемиски, па нема штета за health2) Можеме да го прифатиме врати перика Ful наплата без причина ,но не се намали на чипка најдоброто.3) Сите ваши купи цена е најниска цена за нашата коса квалитет 8 A одделение Богородица hair Kind Ум : Сите големина перика стил прилагодите база на слики ,АКО клиентите сакаат повеќе густина ,мали или големи капа големина ве Молиме контактирајте со нас пред цел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне