• Свеж
YJYDD 83 Дрвени Две Приказна Отворено Делукс XL Зајакот Bunny Куќа Hutch Милениче Кафез

YJYDD 83 Дрвени Две Приказна Отворено Делукс XL Зајакот Bunny Куќа Hutch Милениче Кафез

Buyers rating:
DEN 1241.76

Од стока

Брза испорака : Вашиот пакет ќе ви биде доставен во рок од 7 до 10 дена. - Анти-УВ и времето-отпорни асфалт покривот штити вашите миленици од надвор. - Покрена костур чува вашите мали животни безбедно, суво и топло, особено на дождливите денови. - Рампи им овозможи на зајаци да се лесно да влезат на поставените домување област. - Отстранлив дното лизгачки измет послужавник за лесно чистење.Оваа делукс зајакот hutch од го прави возможно за вашата прекрасна домашни миленици да се движат беспрекорно од атмосфера куќиште на отворено заштитено подрачје со леснотија.Тоа се' создадено со времето-отпорни ела дрво и метал и жица мечување доволна вентилација и заштита од надвор предатори.На асфалт покривот држи вашиот кожен пријатели далеку од надвор времето елементи.Дизајниран за едноставни за одржување, таа содржи капење отстранлив послужавник за лесно чистење.Прекрасен кафез обезбедува безбедно и удобно опкружување на вашата прекрасна животни!Собранието е потребно.- Материјал : Ела Дрво - Боја : Природна Дрво Боја - Нето Тежина : 39.6 lbs - Генерално Димензија : 82.75"Lx18"Wx33.25"H - Стартувај Кутија Димензија (секоја страна) : 28"Lx17"Wx22.5"H - Живот Куќа Димензија : 30"Lx17.75"Wx33"H - Живот Куќа Вратата Големина : 10.75"Wx8.75"H - Стартувај Кутија Вратата Големина : 11"Wx17.75"H, 10.75"Wx8.75"H (cm)- Внатрешна Врата Големина : 6.75"Wx8"H - Рампата Големина : 20"Lx6"W - Слајд-Out Фах Големина : 13.5"Lx25.5"W - Висок квалитет ела дрво во исклучителна се изгради со станбена површина и дворот се кандидира - Lockable врати заштити вашите домашни миленици и ќе ви овозможи лесно да ги земе во и надвор - Издржливи метална жица ги штити вашите миленици од предатори и гарантира одлични циркулацијата на воздух - Идеален за зајаци, guineas свињи, и други мали животни - Собранието е потребно, со сите потребни хардверски вклучени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне