• Свеж
CHIKURA цилиндар horning алатка усовршувајќи главата абразивни блок Двојна ронки мелење брус (39mm-66mm)

CHIKURA цилиндар horning алатка усовршувајќи главата абразивни блок Двојна ронки мелење брус (39mm-66mm)

Buyers rating:
DEN 5520.00

Од стока

абразивни усовршувајќи цилиндар алатка.Висок квалитет hotselling усовршувајќи глава 1. Од 39 MM да 66 MM дијаметар 2. Може да го прилагодите. 3. Многу конкурентна цена.Песок Блок Големина на(mm) 80*8*8 80*8*6 Песок Блок Мрежа #150#180 #240#280#320.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Работ Про Апекс 4 Нож Острат Систем
  • Свеж
Се проценува:

Работ Про Апекс 4 Нож Острат Систем

Апекс Модел Работ Про Острат Систем.Waterstones 120, 220, 400, 600, & 1000 (Грубата да Ултра парична Казна).Ронки Полски �

DEN 6120.00
Eze Пати Дијамант Острилка
  • Свеж
Се проценува:

Eze Пати Дијамант Острилка

Пакет Димензии : 33.274 cms (L) x 13.208 cms (W) x 2.54 cms (H).Тип На Производ : Алатки.Пакет Количина : 1 Земја На Потекло : Са

DEN 318.96