• Свеж
Orofluido Чекор 2 Масло Исплакнете, 500 ml, 8432225087009

Orofluido Чекор 2 Масло Исплакнете, 500 ml, 8432225087009

Buyers rating:
DEN 596.40

Од стока

Производителот гаранција може да не се применува.Салон квалитетот на косата Третман.Обезбедува претрупан влага за брзо да сува, оштетена и кршливи косата.Погоден за porous и оштетена коса.Совршено чисти, прочистена и повеќе податлив коса.Објектот се прикаже волумен : 500.0 milliliters.Објектот дисплеј тежина : 0.5 грама.Orofluido вс Чекор 2 појаснување масло да се отстрани Чекор 1, оставајќи ја косата чиста, прочистена и повеќе податлив.Тоа чисти косата и скалпот.Овој третман гарантира дека porous и оштетена коса се врати таму каде што е потребно и повторно ќе зрачи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76