• Свеж
Полначот се Залагаме за Magsafe, за Magsafe Полначот Количка за Телефонот Стојат Носителот Лулка на обвинителна Клупа за Биро/ Office / Home Табела Биро Компатибилен за Apple Magsafe ?

Полначот се Залагаме за Magsafe, за Magsafe Полначот Количка за Телефонот Стојат Носителот Лулка на обвинителна

Buyers rating:
DEN 404.64

Од стока

Прилагодливи & преносни : на прилагодливи телефон Лулка има зглоб точка што ќе овозможи таа да биде прилагодена на многу начини.На шарки, бескрајно е прилагодлив со мазни триење одговара.Тие се тесни доволно да се одржи во место, но лесно може да се прилагоди!Исто така, може да се виткање за складирање, голема преносливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне