• Свеж
EuisdanAA Сплит Копче Прстен со Синџир 1.6x25x2.7mm Отворите Скок Конектор за Lanyard Патент Чанта Уметнички Занает, Никел Позлатен Железо, Пакување од 50(Llavero dividido един cadena 1.6x25x2.7m

EuisdanAA Сплит Копче Прстен со Синџир 1.6x25x2.7mm Отворите Скок Конектор за Lanyard Патент Чанта Уметнички

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

[Size] - Вкупна Должина : 48mm / 1.89 Инчен; Копчето Прстен е Надворешниот Дијаметар : 25мм / 0.98 Инч. [Стабилна да се Користи] - Двојно циклуси дизајн го прави лесно да се отвори и да се закачите на клучеви или други предмети на.Користете клешти кога е потребно. [Позлата Површината] - Површина процес за да се обезбеди боја и сјај и површината не е лесно да се рѓа и нарушување. [Функција] - Секој keychain прстен доаѓа со посебен скок прстен, можете да приложите pendant, ознаки и други додатоци на лесно([Función] : cada anillo де llavero viene един он anillo де salto separado, puede colocar colgantes, etiquetas y otros accesorios fácilmente. [Апликации] - Широко се користи за организирање на вашиот автомобил Diámetro надворешноста del llavero : 25 mm / 0,98 pulgadas[Estable став usar] : ел diseño де bucles dobles hace que море fácil abrirlos y colocar llaves у otros elementos.Користете alicates cuando море necesario[Superficie де revestimiento] : proceso де acabado de la superficie став garantizar que el боја y el brillo y que la superficie no se оксид ni se distorsione fácilmente[Función] : cada anillo де llavero viene един он anillo де salto separado, puede colocar colgantes, etiquetas y otros accesorios fácilmente[Aplicaciones] - Ampliamente utilizado став organizar лас llaves de su coche y каса, cordones, tiradores де cremallera, bolsos, carteras у otras manualidades о regalos.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне