• Свеж
КООРДИНАТОР Пица Нож Ролери Нож Медиум Торта Нож Палачинка Нож Торта Печење кошничката Тркала Алатка

КООРДИНАТОР Пица Нож Ролери Нож Медиум Торта Нож Палачинка Нож Торта Печење кошничката Тркала Алатка

Buyers rating:
DEN 388.80

Од стока

Нерѓосувачки челик материјал, висока цврстина, мазна површина, носат-отпорни, и издржливи.Нерѓосувачки челик железо тркала, тркалото се движи слободно, лесен за употреба и лесно да се дистрибуираат.Задебелена рачка, модерен и убава, не се уморни, откако држи за долго време.Постои заштитна кеса на нож површината за да се спречи гребење и оштетување.Се справи со кука дизајн заштедува време и напор.Тесто нож, ролери нож, печење нож.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне