• Свеж
Чиста синусен облик Моќ Инвертер 1600W 2200W 3000W 4000W 5000W 6000W 8000W Инвертери 12V 24V 48V 60V да 110V DC да AC Конвертор LED AC Места за RV Логорување на Отворено (12Vto110V,2200W)

Чиста синусен облик Моќ Инвертер 1600W 2200W 3000W 4000W 5000W 6000W 8000W Инвертери 12V 24V 48V 60V да 110V

Buyers rating:
DEN 3743.76

Од стока

МОЌЕН МОЌ ИНВЕРТЕР : Ова инверторот е струен трансформатор кој може да се конвертира 12 V / 24 V / 48 V / 60 V DC да 110 V/220 V AC.Излезна струја е важечки за сите опрема видови.Направи тоа крајната автомобил патување полнач за возење на патиштата, празниците или далечински workstations.ПОВЕЌЕ за ЗАШТИТА : Помине CE, УЛ сертификација.Вграден сигурносен осигурач обезбедува целосна заштита од прегревање, преоптоварување, overvoltage, ниско оптоварување, и краток спој.Можете да го користите за безбедно.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ КОМПОНЕНТИ : Изработени од алуминиумска легура, тоа е здрав, убав, лесен, и обезбедува напредни падне заштита.Интегриран фан намалува топлина build-up, спречува краток кола и се протега услуга живот.ГЛАВНА ЦЕЛ : конвертерот има универзална енергија приклучок за мулти-функција на полнење.Како што се лап-топ компјутери, мобилни телефони, дигитални камери, видео рекордери, автомобил фрижидери и различни инструменти.Идеален за road возење, мобилна канцеларија и кампување.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Нашите производи се произведени со највисоките стандарди за квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Инверторот DC12v да AC110v 800W
  • Свеж
Се проценува:

Инверторот DC12v да AC110v 800W

【Моќен Излез】Конвертирате моќ на DC 12 V на AC напон 220 V 50 hz.Продолжува AC излезна моќност е 640 W, максимална AC

DEN 1415.76