• Свеж
Бахами Двојно Shot Чаша

Бахами Двојно Shot Чаша

Buyers rating:
DEN 238.80

Од стока

5x6cm стил шут стакло.Мерки 3" високи и 2 5/8" во дијаметар.Сувенир од Бахамите.Многу ретки и тешко да се најде објектот.Високо колекционерски Авторски проект од страна agiftcorp.Еве еден сосема нов ретки и тешко да се најде колекторот е предмет : Бахами Двојно Шут Стакло.Овој шут стакло е ПОГОЛЕМ ОД СТАНДАРДОТ за мерење на околу 3" високи и 2 5/8" во дијаметар.Не чипс или пукнатини.Ве молиме проверете го мојот други листи на шут очила од сите делови на светот и да ја посетите мојата e Bay продавница.Повеќето од нив се исклучително ретки и ќе направи прекрасен прилог на никого е колекција.Предмети ќе се испраќаат од било која НИ e-Mail или UPS-от и ќе бидат спакувани безбедно.Јас ќе се обидам да брод на следната достапна работен ден.НИ средства само ве молиме.За било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ме контактирате пред да ја купите.Проверете го мојот други предмети и благодарение толку многу за вашиот интерес!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Сиетл, Вашингтон Ноќ Фото Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Сиетл, Вашингтон Ноќ Фото Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Сиетл, Вашингтон.Го прави голем дар или �

DEN 226.80
Мејн Државата Wraparound Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Мејн Државата Wraparound Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Мејн.Го прави голем дар или убав колекто

DEN 190.80
Curaçao Мапата Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Curaçao Мапата Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Curaçao.Многу ретки и тешко да се најде обј�

DEN 226.80