• Свеж
2 парчиња Мус Паста за заби, 60ml Чистење на Забите Пена Паста за заби, Здив Freshening Отстранување забен камен, Орална Нега

2 парчиња Мус Паста за заби, 60ml Чистење на Забите Пена Паста за заби, Здив Freshening Отстранување забен

Buyers rating:
DEN 434.16

Од стока

Забите Дамка Отстранување : Богатите и нежна пена, ефикасно чистење на забите, се распаѓаат и отстранување на дамки на забите, може да ги избелуваат забите по упорната употреба.Мала тежина и мал, лесен за носење, погоден за домашни и патување употреба.Спецификација : Предмет Тип : Пена Паста за заби Нето Содржина : 60 ML x 2 шишиња Карактеристики : голема количина на пена фактори, нежен и благ вкус, независни пакување поле на Примена : Погоден за стоматолошка заштита групи рок на траење : 3 Години Пакет Листата : 2 x Пена Паста за заби.Freshen Здив : Заштити непцата и freshen здив, го елиминира лошиот здив и да бидете сигурни во себе.

Карактеристиките

Item Type:
Foam Toothpaste
Net Content:
60ML x 2 bottles
Characteristics:
A large amount of foam factors, delicate and mild taste, independent packaging
Scope of Application:
Suitable for dental care groups
Shelf Life:
3 Years
Package List:
2 x Foam Toothpaste :

Вака можеби ќе ви се допадне

За џвакање Hydral Паста за заби 75ml
  • Свеж
Се проценува:

За џвакање Hydral Паста за заби 75ml

За џвакање Hydral Паста за заби 75ml со мека формула се препорачува за секојдневно чистење на сува и чувствит

DEN 362.64