• Свеж
Кети е Концепти Персоналните Ikat Domed Стакло Paperweight, Буква L, Виолетова/Зелена/Бела

Кети е Концепти Персоналните Ikat Domed Стакло Paperweight, Буква L, Виолетова/Зелена/Бела

Buyers rating:
DEN 218.40

Од стока

100% се Чувствува.Увезени.Бесплатни персонализација : Paperweight печатени со единечен блок пурпурна писмо преку сопствени зелена и бела ikat дизајн без дополнителни трошоци.Карактеристики купола форма, прикажување на сопствени ikat дизајн, и се чувствува дното за нула-слободна површина.Направен од стакло и се чувствува.Ги чистат со влажна крпа.Мерки 1.5" x 3.5".Додадете прскање на декоративен и функционален стил за вашето работно биро или дом канцеларија со Персоналните Ikat Domed Стакло Paperweight.Овој обичај 1lb.paperweight карактеристики убава ikat дизајн и слободни персонализација.И намерна и практичен, ова биро додаток исто така двојки како забава подарок за embellishing или прилагодување на секој простор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне