• Свеж
POPETPOP 50pcs Светилка Куки Светлина Клипови Божиќ Светилка Клипови Мал Подарок Клипови (Бела) Божиќ Соба Фенер

POPETPOP 50pcs Светилка Куки Светлина Клипови Божиќ Светилка Клипови Мал Подарок Клипови (Бела) Божиќ Соба

Buyers rating:
DEN 1560.00

Од стока

Божиќ Соба Фенер - клипови може да се одржи мини светла, јаже светла, icicle светла, string светла, самовила светла и LED светла. 50 парче во вкупно, обилна количина може да ги исполни вашите секојдневна употреба.Некој производ што го прави лесен и удобен за отворено светла на олук.Обновливи дизајн, можете да ги отстраните или повторна употреба нив слободно.Божиќ светлина куките се изработени од ПВЦ материјал, издржлив, може да се одржи на долг рок.Опис Ова е група на 50 олук куки за бесење на светлина и мал подарок.Тие се изработени од ПВЦ материјал, и да се обезбеди, водоотпорен, фрост - доказ, обновливи околу година и година.Лесен за употреба,don' t use околу ноктите, навртки или лепак.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : ПВЦ.-.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з

DEN 473.28