• Свеж
Сателитски Обланди Бонбони, Оригинални 1 LB најголемиот Дел Бонбони, Околу 350 Парчиња

Сателитски Обланди Бонбони, Оригинални 1 LB најголемиот Дел Бонбони, Околу 350 Парчиња

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

Се нарекува од страна на нивниот прекар, Летечки Чинии, за нивните интересни, смешни, уникатен и неидентификувани форма, облик како НЛО.Другите им се јавам Сателитски Обланди.Или начинот на кој тие се обоени обланди исполнет со вкусна малку шеќер во прав бонбони топки од различни бои.Фантастично да си го цица на со долготраен вкус.Купуваат на големо за да заштедат пари.Околу 350 компјутери по фунти.Вклучува 1 lbs.Resealable торба за лесни за складирање.Голема бонбони дека ќе биде сакан од децата од сите возрасти (и возрасните премногу).Уживајте во овие слатки третира со многу примамливата вкусови на класичен бонбони сте жедни.Објектите се repackaged во установата кои можат да содржат млеко, соја, кикирики, дрво ореви, јајца, жито и сите други видови на алергенси.На Големо Изненадување, ние се гордееме на нашиот голем избор на бонбони и одлично пакување.Бонбони гуруа во нашата 25,000 квадратни метри објект се создаде совршена пакети и се меша за вас.Од чоколадо да taffy, слатко да кисело, завиткани да се одвитка, носталгични да се нови, што сум го добила сите!.Изберете од најголемиот дел тешко бонбони, чоколада, тасев биле, гуми за џвакање, taffy, гумени бонбони, шеќер слободни бонбони, близалки, gummies и многу повеќе.Изберете еден од нашите меша за совршен спој на вашите омилени бонбони.Сите од нашите бонбони е свежо од производителот, пакуваат и испраќаат до вас дневно, па тоа се впушта во вашиот усти брзо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне