• Свеж
Северниот Брег На Apple Сок, 128 Оз

Северниот Брег На Apple Сок, 128 Оз

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Природните или Органските Состојки.Нашите Северниот Брег органски сок од јаболко е направено со подмолна мешавина на различни apple varietals, свежи-притисне и шишиња на денот на пристигнувањето.Состојка листа е многу едноставна, само 100% НИ расте, сертифицирани органски јаболка.Без додаден шеќер, конзерванси, ароми, или бои од било каков вид.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне