• Свеж
OLizee® Creative Лен Beanbag Перница се Залагаме за Таблети, e-Читатели и Книги Dalahast

OLizee® Creative Лен Beanbag Перница се Залагаме за Таблети, e-Читатели и Книги Dalahast

Buyers rating:
DEN 574.80

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Материјал : Перница маска, cottonfabric; баласт, PP памук.Големина : 10.6" x 10.6" x 11,8"(приближно).Ергономски дизајниран перница за таблети, e-Читатели и книги за релаксација или продуктивност.Со складирање торба на задната страна да ги задоволат вашите потреби.Удобноста од страна на Дизајнот.Позицијата на вашиот уред во совршен агол каде и да се, дури и легнал на вашата страна.Квалитет на ткаенина наменета само со право коефициент на триење да се направи на работа.Совршен за домашна употреба или за патување.Тоа е перат со скриен патент дизајн, лесно да се грижи за!Совршено со вашата домашна оркестарот.Пакетот Вклучува : 1 x Перница.Оваа кадифен, луксузни перница стојат одговара на речиси сите големина Таблети .Користете го како патување перница за да обезбеди поддршка и утеха или да се израмни на спиење, кога не го користите вашиот таблет.Кога се користи како стојат, на мекоста на перницата ви овозможува да се одморите вашиот електронски уред удобно во вашиот круг или да проп тоа се нагоре на масата или кревет.Оваа перница обезбедува крајната флексибилност за вашиот Таблет употреба, и е дизајниран со вашето тело ергономијата и комфорот, кои се во умот.Само она што ви треба со вашиот уред на каучот, маса, автомобил или авион.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне