• Свеж
Falless шампон формула додава екстра мекост & храна нежно чистење не го уништи рамнотежа и влага на скалпот Помогне да се намали опаѓањето на косата проблеми со ладно-ц

Falless шампон формула додава екстра мекост & храна нежно чистење не го уништи рамнотежа и влага на скалпот

Buyers rating:
DEN 356.16

Од стока

со Falles шампон ладно цедење технологија им Помага да се релаксираат со мирис на природно масло од бергамот.Предупредување : Ако иритација или абнормалност треба да се прекине.Реши првут проблеми Решавање на сива коса проблеми Решавање на сува коса и подели завршува.Треба да се користат регуларно со Falles Косата Балсам и Falles Косата Тоник за максимална ефикасност за здрава коса и скалп.со Falles шампон ладно цедење технологија им Помага да се релаксираат со мирис на природно масло од бергамот.✅ FALLESS КОСА ОБНОВУВАЊЕ ШАМПОН помага во намалување на губење на тежината проблеми.За заштита на слабите, во недостаток на коса со вредноста на ладно-цедените масла од Kaffir Вар Суштината, која има смирувачки мирис.Нежно масажа над главата, оставете го неколку минути, а потоа исплакнете.✅ Бергамот (Тајландски билка) решава коса проблеми, лечи чеша главата, решава губење на тежината проблеми. ✅ Тоа како да го користите : се Применува fallese шампон на косата.Ако тоа се добива во твоите очи, веднаш исплакнете со чиста water.Нежно масажа над главата, оставете го неколку минути, а потоа исплакнете.Реши првут проблеми Решавање на сива коса проблеми Решавање на сува коса и подели завршува.со чистење Отстранува нечистотија што сабо на фоликулите на косата.За заштита на слабите, во недостаток на коса со вредноста на ладно-цедените масла од Kaffir Вар Суштината, која има смирувачки мирис.Решавање на проблемот со губење на косата, губење на косата, мрсна скалпот, мрсна коса со природни екстракти.Помага да се спречи опаѓањето на косата Помага храни коренот на косата и скалпот да изгледаат здрави природно сјајна коса.✅ Слаба коса, недостаток на исхрана се Направи на косата, слаба, падне, Falles Коса Обновување Шампон помага да се грижи за косата и скалпот проблеми. (кој предизвикува слаба коренот на косата и јадеж скалпот) без нарушување на природната рамнотежа и влага На хранливи материи за да се храни коренот на косата и скалпот, правејќи ја косата и скалпот здрав.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне