• Свеж
Kikkerland Контактна Леќа Случај, 3D Очила

Kikkerland Контактна Леќа Случај, 3D Очила

Buyers rating:
DEN 104.40

Од стока

Лесно се разликуваат од обичните леќа случаи.Мала големина за лесно преносливост.Течење-доказ и направени од издржлива пластика.Snap капаци и копчето назад, овозможува лесно отворање.Случај мерки околу 3.25 страна 1 од .625-инчи.Чувајте ги вашите леќи безбедно во овие спецификации.Овој контакт случај е течење-доказ и направени од издржлива пластика со безбедни, snap капаци и копчето на задната страна, која овозможува лесно отворање.Answer : ___________________________ NOTE : Може да се користи со тврди и меки контактни леќи : за хемиска дезинфекција само; исплакнете случај темелно пред првичната употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне