• Свеж
VRINDAVANBAZAAR.COM Црвено slates - Купи 1 кг добиете 2 на Бесплатни Примероци на 50 Грама Секој - 1 кг

VRINDAVANBAZAAR.COM Црвено slates - Купи 1 кг добиете 2 на Бесплатни Примероци на 50 Грама Секој - 1 кг

Buyers rating:
DEN 1140.00

Од стока

Многу питу, многу крцкава, црвена боја чеша моливи во полна дебелина, вкус е како бел лист моливи+црвена глина.Тоа е природен производ.За бојата и текстурата може да се разликуваат за секоја цел.За да добиете повеќе информации за производот од Vrindavan Чаршија.Ве молиме кликнете на Vrindavan Чаршија под име на производ.Ние сакаме 5 ѕвездички од вас, па ве молиме да дадете 2 минути од вашето драгоцено време за да ги видиш на производот откако ќе го добиете тоа.Ве молиме контактирајте со нас директно ако се соочуваат со прашања поврзани со нашите производи.Многу питу, многу крцкава, црвена боја чеша моливи во полна дебелина, вкус е како бел лист моливи+црвена глина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Бела Мека Глина Set (Постави 12)
  • Свеж
Се проценува:

Бела Мека Глина Set (Постави 12)

Глина за занает и хоби употреба, што се стврднува со природни сушење.Клеј не почвата рацете, и може да се

DEN 192.00
VRINDAVANBAZAAR.COM Бадем Глина - 2.5 kg
  • Свеж
Се проценува:

VRINDAVANBAZAAR.COM Бадем Глина - 2.5 kg

Питу, крцкава до крајот, светло кафеава боја, има чудна налудничав вкус.Тоа е природен производ.За бојат�

DEN 1716.00