• Свеж
360x Хривнија Накит Pendant Капки Dangle Обетки Studs Црна Плоштадот Кутии

360x Хривнија Накит Pendant Капки Dangle Обетки Studs Црна Плоштадот Кутии

Buyers rating:
DEN 11831.76

Од стока

Секоја кутија индивидуално спакувани во поли торба да биде далеку од прашина и влажни.Тоа може да биде украсена со марки, лента, налепници, боја и повеќе за персонализирана допир.се создаде врвен подароци добра за посебни прилики.Стандардна големина : 8.5x8.5x3.5cm H(3.3"x3.3"x1.3"H).Секоја кутија е дизајниран за користење на трајни картон и црна kraft хартија сите надвор и внатре.Многу популарна во САД и Германија.Погоден за држење pendant,обетки,белегзија, и прстен.Пакување : 360pcs пристигна во својата рака во рок од 7 дена.Ние снабдување на сопствени бренд бизнис логото на услугата за печатење.Merlia Пакет може да ви помогне да заштедите пари.бидејќи ние секогаш да останете во контакт со нашите клиенти, ние знаеме потреби во рамките на една организација.Врз основа на овие потреби, можеме да ви понудиме сопствени направени packaging.By значи на нашата широка мрежа, можеме да проактивно присутни право сопствени направени производи за вас, која се вклопува во вашата организација, вашиот корпоративен идентитет и на сегашниот пазар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне