• Свеж
GVIEWIN Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај 5.4 Инчен, Јасно Флорални Случај Soft & Флексибилни TPU [Анти-Yellowing] Тенка Shockproof Заштитна Маска Жените Цвет Шема Телефон Случај (Peony/В

GVIEWIN Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај 5.4 Инчен, Јасно Флорални Случај Soft & Флексибилни TPU [Анти-Yellowing]

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

[САМО компатибилни со i Phone 12 мини] Овој GVIEWIN јасно цвет случај е САМО компатибилни со i Phone 12 мини 5 G (5.4 инчен, 2020 порака). [Сеопфатна Заштита] Шок апсорбирање агол браници намалување на влијанието на капки и испакнатините; Покренати рабови се обезбеди дополнителна заштита за екран и камера. [Стилски & Тенок] Јасен случај со шик флорални моделот им овозможува да се зачува природниот изглед на вашиот телефон, без губење на вашиот стил.Лесен и тенок дизајн задржи овој случај преносни и џеб-пријателски. [Совршено се Вклопуваат и Лесен Пристап] Флексибилни TPU прави случај лесно да се инсталира и да ги отстраните.Прецизни cutouts нуди лесен пристап до сите копчиња, пристаништа, звучници, камера, итн. [Сигурни и без мака] Овој телефон случај е широко компатибилен со жичана/безжични полнење и телефонот ѕвони на сопствениците.За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме посветени на доставување на задоволството на клиентите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з

DEN 473.28