• Свеж
EastSun Стигнале Clothesline со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже Алуминиум Фен со 13.8 Feets Сушење Линија за Висат Облека Облека Ѕид-Поставена Инсталација со Завртки

EastSun Стигнале Clothesline со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже Алуминиум Фен со 13.8 Feets Сушење Линија

Buyers rating:
DEN 1936.80

Од стока

Користиме високо квалитетни челик жица : челик жица стигнале clothesline користи високо квалитетен челик жица, максималното оптоварување-носивоста може да достигне 20 КГ, која може целосно да ги задоволи сушење на дневна облека.Стигнале clothesline : паузи должината на фиксно јаже на традиционалните clothesline, и clothesline може да се постигне вкупно 4.2 метри, која може целосно да ги задоволи облека на вашиот целото семејство.U-облик тока : овозможува clothesline да биде цврсто да се поставуваат и не се намали по волја, па така вие можете безбедно да се исуши вашата облека, листови, јоргани, завеси итн.на неа.Може да се користи во затворени простории и на отворено ?Без разлика дали тоа е облачно или врнежлив, без разлика дали тоа е во затворени простории или на отворено, ова clothesline може да се користат, лесно да се размонтираат, лесно да го инсталирате, и може да се инсталира и да се отстрани во секое време.По продажба на заштита : секогаш можете да се вратите до нас во 30 дена. 1. Товарот капацитет е голема, до 20 КГ, која може целосно да ги задоволи дневните промени на облека во целото семејство.На clothesline направен од високо-квалитет челик жица има голема сила и не е лесно да се скрши.Не апсорбираат вода и не е лесно да се corroded. 2. Може да зачувате простор и време,со овој стигнале clothesline.СПЕЦИФИКАЦИИ -Стил : Clothesline Тело Материјал : ABS случај + Алуминиум Боја : Бела Dimention : 8. 7×6×12 cm(3. 4×2. 4×4. 7 инчи) - Капацитет : 20 кг(44lbs) Производ пакување 1 x clothesline 1 x вежба-слободен лепак 1 x завртка пакет 1 x kraft хартија кутија 30-дена се врати загарантирана Ако не ви се допаѓа нашиот производ, секогаш можете да се вратите до нас во 30 дена.Ние целосно ќе наплата тебе, се додека производот е во нова состојба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне