• Свеж
LEDVANCE PENTRON 20914 Флуоресцентни Светилки Од 14 W и Линеарна Флуоресцентна Светилка, Минијатурни Bi-Pin Светилка База, T5 Форма

LEDVANCE PENTRON 20914 Флуоресцентни Светилки Од 14 W и Линеарна Флуоресцентна Светилка, Минијатурни Bi-Pin

Buyers rating:
DEN 588.00

Од стока

Високи перформанси T5 lamps Up да 104 lpw95% лумен maintenance Peak лумен излез на 35 сте CDimmable Greater личности дизајн flexibility Lead слободни glass Ideal за вработување сензор applications24 во номинална length1200 lumens почетна, 1140 lumens значи на 25 сте C/1350 lumens почетна, 1285 lumens значи во 35 сте C. LEDVANCE PENTRON Флуоресцентна Светилка, FP14/841/ЕКО, 14 W, 120 VAC, Линеарна Флуоресцентна Светилка, Минијатурни Bi-Pin Светилка База, T5, 1200 Lumens, 28000 човечки ресурси за Просечен Живот, Кул Бело, 85, 4100 К Боја, Phosphor Обложени Светилка, Програмиран Брзиот Почеток, Електронски Баласт, 0.67 во Кол x 22.17 во Л.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне