• Свеж
Ambesonne Теал Туш Завеса, Ретро Стрелките на Моделот во Хоризонтална Линија во насока на Спротивни Насоки Уметност, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот Сет со Куки, 69 W x 7

Ambesonne Теал Туш Завеса, Ретро Стрелките на Моделот во Хоризонтална Линија во насока на Спротивни Насоки

Buyers rating:
DEN 405.60

Од стока

Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, баба, дедо, сопруга, сопруг, и сите други најблиски со 10 илјади изненадувачки дизајни.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни туш завеси.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во pc монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Нашата единствена & модерни дизајни се совпаѓаат и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци. 12 куки вклучени.Вистински.Може да биде и на морскиот брег, може да се чувствуваат океански бранови или медитираат, додека зјапаше во планински предели.Не исчезнува.Лесен за употреба - Машина мие и суши брзо.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Отпорен на вода.Уникатен.Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот.Ако сте љубител на спорт или имаат хоби од било каков вид, ќе се трошат време со тоа во свој личен простор.Тоа не е премногу тенки или премногу дебел.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.Додава голема перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Мажи, жени, ќе љубов оваа точка.Направени од Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Тие се водоотпорен и сува брзо откако ќе туш.Нејзиниот брз и луксузен начин да се освежи и да го промените изгледот на бања, моќ соба, тоалет, господар бања, гостин suite или хотел бања без голем трошок.Направен во Турција.Или подарок на вашето семејство или пријатели, родители, баби и дедовци, роднина, дечко, девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.ГОЛЕМИНА : 70 ИНЧИ ДОЛГО и 69 ИНЧИ ШИРОКА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28