• Свеж
Fenteer 1:72 Метал Diecast J-5 Авиони Модел - Дома Декор/Биро Украс/Сувенири

Fenteer 1:72 Метал Diecast J-5 Авиони Модел - Дома Декор/Биро Украс/Сувенири

Buyers rating:
DEN 566.40

Од стока

На Shenyang J-5 (Известување со име Фреско) е еден Кинески-изградена од еден седиште џет пресретнувачи и борбени авиони добиени од Советскиот Mikoyan-Gurevich Миг-17. J-5 беше извезува како F-5 и првично беше назначен Dongfeng-101 (Источен Ветер-101) и, исто така, Тип 56 пред да бидат назначени J-5 во 1964 година. Материјал : Цинк легура. 100% Сосема нов и парична казна изработка.Скала : 1/72. Доаѓа со монтажни легура екранот стојат.Опис : - 100% Сосема нов и парична казна изработка - На Shenyang J-5 (Известување со име Фреско) е еден Кинески-изградена од еден седиште џет пресретнувачи и борбени авиони добиени од Советскиот Mikoyan-Gurevich Миг-17. J-5 беше извезува како F-5 и првично беше назначен Dongfeng-101 (Источен Ветер-101) и, исто така, Тип 56 пред да бидат назначени J-5 во 1964 - Доаѓаат со кој се одвојува легура се прикаже стенд - Скала : 1/72 - Материјал : Цинк alloy Size Табела : Должина : околу. 16cm/6.30 инчен : прибл. 14cm/5.51 inch Height : прибл. 10см/3.94 inch Package Вклучува : 1 Парче С-5 Фреско Diecast Авиони Model1 Парче од Легура на Екранот Стојат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне