• Свеж
Domke F-34L 19-Инчен Заштитна Заврши -Црвена

Domke F-34L 19-Инчен Заштитна Заврши -Црвена

Buyers rating:
DEN 357.36

Од стока

Заврши околу леќи, алатки, или нешто друго што му треба заштита.Светла црвена боја за лесно организација и брзо ID.Големи 19-инчни плоштадот големина.Направени од поместена, Лепенка-компатибилен поврзана со не-нула најлон поддршка.Велкро табови, на сите четири страни нека секој заврши биде само-обезбедени во секој број на начини.Не можете да имате премногу од овие!Изградена на поместена, Лепенка-компатибилен поврзана со не-нула најлон подлога, овие плоштади може да се завитка околу леќи, алатки, или нешто друго што ќе одговара на внатрешноста.Велкро табови, на сите четири страни нека ви заврши и држи ги во било која форма.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне