• Свеж
DGZZI 2 Игли Еден Женски Двојна Машки Црна Скокач за КОМПЈУТЕР матична Плоча Моќ светодиодни Диоди Вклучете го Ресетирате HDD Хард Диск 4PCS

DGZZI 2 Игли Еден Женски Двојна Машки Црна Скокач за КОМПЈУТЕР матична Плоча Моќ светодиодни Диоди Вклучете

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Единствен Женски Двојна Машки Скокач.Материјали : UL1332 Тефлон висока температура жица, 7 акции / 0.15 милиметри.Боја : Црна.Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Моќ ШВ Скокач, 1 КОМПЈУТЕР Ресетирате ШВ Скокач , 1 КОМПЈУТЕР Моќ светодиодни Диоди Скокач , 1 КОМПЈУТЕР HDD светодиодни Диоди Скокач.Погоден за компјутер група двојно се подигне, двојно го рестартирате линија, и за специјални намени.Опис на производот Спецификации : Име на Производ : Скокач Splitter Материјали : UL1332 Тефлон висока температура жица, 7 акции / 0.15 mm Боја : Црна Пакет Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Моќ ШВ Скокач, 1 КОМПЈУТЕР Ресетирате ШВ Скокач , 1 КОМПЈУТЕР Моќ светодиодни Диоди Скокач , 1 КОМПЈУТЕР HDD светодиодни Диоди Скокач.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне