• Свеж
GOMMER 20Pin 12V 90W Излез Мини-ITX DC ATX КОМПЈУТЕР Префрлете DC-DC ATX Пико ПСУ Напојување за Компјутер се Користи како Замена на Делови

GOMMER 20Pin 12V 90W Излез Мини-ITX DC ATX КОМПЈУТЕР Префрлете DC-DC ATX Пико ПСУ Напојување за Компјутер се

Buyers rating:
DEN 988.80

Од стока

Големина (L*W*H) : 53mm*39mm*10мм(приближно).Усвојување на индустриски цврст capacitor, идеален да се користи во суровата средина.Високи перформанси со голема топлина-стои функција, посигурен,Без вентилатор за 100% го исклучите работи.Компактен дизајн, посебно за мини-itx и 1 U случај.Модули може да се постигне 90 W, и тоа мора да биде придружена со адаптер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне