• Свеж
DUKAL 506LF Еластичен Завој, 6 x 4.5 yds, Не-Стерилни

DUKAL 506LF Еластичен Завој, 6 x 4.5 yds, Не-Стерилни

Buyers rating:
DEN 1591.92

Од стока

Плетени конструкција нуди сила, комфор, како и одлична breathability.Обезбедува фирмата компресија и конзистентна поддршка.Индивидуално спакувани и се состои од две метални клипови.Перфорирани картон за лесно издавање.Не се направени со природна гума латекс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне