• Свеж
Бања & Туш Земи Барови, Анти Лизга Бања Вшмукување Чаша Справи Земи Бар за Стари Chirld Безбедност Бања Туш Када (Боја : Бела)

Бања & Туш Земи Барови, Анти Лизга Бања Вшмукување Чаша Справи Земи Бар за Стари Chirld Безбедност Бања Туш

Buyers rating:
DEN 783.36

Од стока

Траен сила и квалитет. Употреба безбедност земи барови во комерцијални и станбени места, како во купатило, кујна, заедно скалила, базен, перална,тоалет, бања и туш безбедност земи Парапети за дополнителни падне превенција. Совршен за високи, стари лица, хендикепирани и години. На земи бар обезбедува дополнителна стабилност при влегување и излегување од када или туш за безбедно и удобно искуство.Одлично за бричење на нозете, операцијата за обновување и спречување на повреди. Ова можете да го користите здрав рачка за да се балансираат во туш, да се повлече.Спецификација : Материјал : ABSColor : Како слики shown Size : Прибл.29.4 x 9.6 x 8cm Package Вклучува : 1 * Морон се Справи.

Карактеристиките

Material:
Color:
As the pictures shown :
Size:
Approx.29.4 x 9.6 x 8cm :
Package Includes:
1 * Sucker Handle :

Вака можеби ќе ви се допадне