• Свеж
Продавница LC Балерина Музика Накит Кутија Розова Seashell со Мулти Боја се Менува LED Светло Огледало Магнетни Танцување Figurine Trinket Роденден Подароци

Продавница LC Балерина Музика Накит Кутија Розова Seashell со Мулти Боја се Менува LED Светло Огледало Магнетни

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАН КАПАК : капакот карактеристики огледало.Тоа е голема помош со шминка апликација.ИНОВАТИВНИ ДИЗАЈНИ : школка форма накит кутија е и лесно да се носат како тоа доаѓа со магнетна брава.ВИЗУЕЛНО ЗАДОВОЛСТВО : прекрасна балерина, додека танцување изгледа супер симпатична, кои се даваат извонреден поднесе жалба на производот.РЕЛАКСИРАЧКАТА МУЗИКА : Тоа е лесно да се користи.Вие само треба да се правец на knob 1 или 2 пати, релаксирачката музика ќе ви даде релаксираат чувство, и ќе се најдете целосно вклучени во таа тивка музика.СОВРШЕН ПРИЛОГ : Уживајте во секој момент од внимание со оваа атрактивна школка форма накит кутија мерење 7.5 x 5.5 инчи.Тоа никогаш не успева да се сфати благодарност, како тоа убаво седи на вашиот суета.Она што е посовршен од накит организатор за да ги зачувувате вашите вредности?Одговорот е оваа убава музичка кутија за накит.Впрочем, кој би ум sighting прекрасна балерина танцување на распеана песни додека се подготвувам!Супериорен изработка на ова го прави тоа како е на високо ниво на комунални услуги, како што е, на изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне