• Свеж
Genround Лесно Топлина Притиснете Машина + HTV преносот на Топлината Винил Пакет 50 Пакет 12 x 10 Винил Пакет, Мали Лесно Железо Притиснете Машина за Т Кошули, Чевли & Капи, Ми?

Genround Лесно Топлина Притиснете Машина + HTV преносот на Топлината Винил Пакет 50 Пакет 12 x 10 Винил Пакет,

Buyers rating:
DEN 1356.00

Од стока

Совршен за Мали преносот на Топлината Проекти : со мини притиснете машина, можете да направите персонализирана модели на површината на маици за печатење, облека, капи, чанти, маски, чорапи, итн.Мини топлина железо притиснете е совршен за DIY користење.Уживаат во забавата на правење занаети користење на топлина притиснете!. 4 Начини на Греење И Дигитален Дисплеј : лесно притиснете машина за маици има четири греење на ниво settings : 284℉,329℉, 365℉,410℉.Ви овозможува слободно контрола на греење степен да ги исполни вашите различни греење потреби.Време и температура може да се покаже на дигитален дисплеј интуитивно, па можете да знаете напредокот лесно.Лесен за ракување и употреба.Авто Исклучи : Опремен со Авто - Shutoff функција, лесно притиснете мини машина ќе се исклучи автоматски ако се користи за 15 минути, безбедност за употреба.И работното време може да се постави помеѓу 10 до 120 секунди, повеќе погодно за вас. 【50pcs преносот на Топлината Винил】 Големина : 12" x 10".Вклучува 18 од најпопуларните бои, 3 леопард шема и 3 маскирна шема, погоден за различни ликовни проекти и дела.Сите листови се направени на надградба на ПВЦ материјали. 【Голема Stickiness & Машина Перат】 за Разлика од другите HTV винил со исчезнува, пилинг и попуштат.Нашите преносот на топлината винил пакет е прилично леплива, тие се придржуваат до ткаенина беспрекорно и се задржа и во миење.Вашите дизајни ќе се задржи и дури и по повтори перење циклуси.Genround Лесно Топлина Притиснете Машина + HTV преносот на Топлината Винил Пакет 50 Пакет 12 x 10" Винил Пакет, Мали Лесно Железо Притиснете Машина за Т Кошули, Чевли & Капи, Мини Притиснете Железо за Мали Htv Винил Проекти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра�

DEN 662.40