• Свеж
КООРДИНАТОР Преносни Bluetooth Термички Етикета Создателот за Office Home Организација - Сива

КООРДИНАТОР Преносни Bluetooth Термички Етикета Создателот за Office Home Организација - Сива

Buyers rating:
DEN 1607.76

Од стока

Со Bluetooth функцијата поддржуваат Android,i OS, погодно за вас да се печати податоци од вашиот телефон.Висока ефикасност, печати може да се стигне до 50мм/s,USB Rechargable,полни побрзо!.Поддршка на контрола од страна на паметни телефони, полесно за вас да работат, да се подобри вашата работна ефикасност.Директни термички печатач користи термална хартија наместо мастило и е обично помали, потивко, побрзо, и повеќе енергетски ефикасни од dot-matrix печатач.Со 1500m Ah 7.4 V литиум-јонска батерија, ниска моќност дизајнот,интелигентни спиење технологија,долго.Ќе се најде она што го сакате во Спортот & Отворено, Насловна & Кујна, Убавина, Облека, Здравје и Домаќинство, Tools & Подобрување, Автомобилски Делови и др.Опис : - Со Bluetooth функцијата поддржуваат Android,i OS, погодно за вас да се печати податоци од вашиот телефон. - Висока ефикасност, печати може да се стигне до 50мм/s,USB Rechargable,полни побрзо! - Поддршка на контрола од страна на паметни телефони, полесно за вас да работат, да се подобри вашата работна ефикасност Директни термички печатач користи термална хартија наместо мастило и е обично помали, потивко, побрзо, и повеќе енергетски ефикасни од dot-matrix печатач - Со 1500m Ah 7.4 V литиум-јонска батерија, ниска моќност дизајнот,интелигентни спиење технологија,долго . - Преносни,мала големина и светлина, која е лесно да се носат за надвор работи, како што се законот за печатење, административни такси приемот печатење, пост приемот печатење, ресторан со нарачување информации за печатење, et Specification : - Материјал : ABS Пластика+PC Големина : Прибл.130x84x61mm/5.12x3.31x2.40inch - Печатење на Панел : Прибл.57mm/2.24 inch Package Вклучува : 1 Парче Мини Етикета Printer1 Парче USB Кабелот 1 Парче Manual1 Ролна Хартија : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да bid The бои може да биде различен за различни екранот, ве молиме да се разбере.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Okidata ML490 24-PIN ВЛИЈАНИЕ ПЕЧАТАЧ
  • Свеж
Се проценува:

Okidata ML490 24-PIN ВЛИЈАНИЕ ПЕЧАТАЧ

OKI MICROLINE 490 Dot Matrix Печатач (24pin) и (475 cps) (128 KB) (240 x 216 dpi) (Max Должност Циклус од 20 000 Страници) (Паралелно) (USB) Енер

DEN 13872.00