• Свеж
[2022 Нов] Дигитални Инстант Прочитајте Храна Термометар за Готвење, Брзо & Прецизни Водоотпорен Месо Термометар со 4.6 Свитлива Сонда, Осветлување, Магнет, Калибрациј?

[2022 Нов] Дигитални Инстант Прочитајте Храна Термометар за Готвење, Брзо & Прецизни Водоотпорен Месо Термометар

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

【Висока Точност т користи термометар во затворена рерна.Тоа е речиси има термометар функција да очекуваме!Висок квалитет на безбедно материјал, ергономски облик, лесен за употреба и лесен за чување.Тоа е алатка која сите храна љубовници љубов.Различни Употреба Сценарио.Месо—СКАРА, бифтек, телешко, мисиркино, пилешко и срј риба.Дом-направи десерт—леб, колачи, слатки, сирење, чоколадо, џем, шеќер.Бебешка храна—бебе млеко, свеж сок.Пијалоци—кафе, млеко, чај, вода итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне