• Свеж
Таблета Кутија, Патување Пилула Случај за Чанта, PC+PP Џеб Мини Дневно Витамин Смолист Организаторот за Додаток Таблета Рибино Масло Капсула, 1 Пакет Слатки Мали Прен?

Таблета Кутија, Патување Пилула Случај за Чанта, PC+PP Џеб Мини Дневно Витамин Смолист Организаторот за Додаток

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Подобро Дизајн : Ова поле има шест индивидуален начин на кој јасно се издвоени за лекови.Ако се стави тоа во вашата чанта или џеб нема да се збркана со повеќе лекови повторно.Кутија со капак е лесно да се отвори , но останува цврсто затворени за да се спречи апчиња од одлевање.Издржливи и Безбедни Материјал : Ова поле е многу безбедно да го чувате вашите апчиња, бидејќи тоа е направено на цврста храна одделение материјали.Инаку, PC и PP материјали се трајни и лесни кои ја прават вашата торба со цел, без носат повеќе тежина.Џеб Таблета Кутија : За луѓе кои нормално ги има многу различни апчиња околу, хуманизација дизајн на таблета кутија дефинитивно подобро да ги задоволи нивните барања.На влага запечатување дизајн не само што ќе се задржи пилула суви и свежи но, исто така, овозможува да се земе лекови да патуваат лесно без одлевање.Мулти-Цели Складирање : никогаш не Можете да имате премногу шишиња со ова поле, особено кога треба да се земаат повеќе лекови, тоа го прави жонглирање дози едноставно со шест прегради.Тоа не е само медицина кутија но добар простор за вашите обетки, прстен и други мали предмети.Голем Прегради : кутијата има 6 големи прегради кои може да се сместат повеќе од 4 витамин gummies или 6 капсули за секој еден од нив.На divider е достигна до кутија со капак кој може да се јасно одвоени различни медицина за да се избегне плеткаш со едни со други во кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28