• Свеж
Prettyia Метрички Јаглероден Челик Коси Feeler Дупка Мерење, 3мм да 16mm

Prettyia Метрички Јаглероден Челик Коси Feeler Дупка Мерење, 3мм да 16mm

Buyers rating:
DEN 1867.20

Од стока

❤ Мерен опсег : 3-16mm(0.118-0.63), Поделба вредност : 0.1 mm, Коси : 1 : 10, Работна Должина : 143mm/ 5.63, Вкупната Должина : 194mm/ 7.63. ❤ Направени од јаглероден челик, никел позлата, добро се заврши и грубост, не е лесно да се скрши. ❤ Широко се користи за мерење на тенок ѕид делови, пластична цевка, внатрешен дијаметар, внатрешниот дупка, и царинење, за дијаметри на мали дупки, места итн. ❤ Лесен за употреба, едноставно место мерач на царинење , или, и прочитајте ја мери вредноста. ❤ Ласери гравирани со милиметри и постепено за лесно и прецизно читање.Опис : Изработена од јаглероден челик, никел позлата, добро се заврши и грубост, не е лесно да се скрши. - Ласери гравирани со милиметри и постепено за лесно и прецизно читање. - Лесен за употреба, едноставно место мерач на царинење , или, и прочитајте ја мери вредноста. - Широко се користи за мерење на тенок ѕид делови, пластична цевка, внатрешен дијаметар, внатрешниот дупка, и царинење, за дијаметри на мали дупки, места итн. - Мерен опсег : 3-16mm(0.118-0.63), Поделба вредност : 0.1 mm, Коси : 1 : 10, Работна Должина : 143mm/ 5.63, Вкупната Должина : 194mm/ 7.63.Пакетот Вклучува : 1 Парче Коси Мерач Feeler Note : бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради рака тест.Ние во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне