• Свеж
Патување накит случај Патување накит кутија Патување Накит Организатор Мали Накит Организатор Кутија за Девојки, Жени со огледало (Бело-m)

Патување накит случај Патување накит кутија Патување Накит Организатор Мали Накит Организатор Кутија за Девојки,

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

На високо-одделение сомот внатрешни работи може да се заштити вашите скапоцени накит од триење.Материјалот е еколошки и нема чуден мирис.Компактниот тело е многу погоден за секојдневна употреба и патување.Мала Кутија за Накит Организатор со двоен слој и различни функционални области и огледало е задоволување на поставување на накит од различни форми.Мини патување накит случај стави во вашата чанта и погоден за лична употреба,патување ,дома декорација или продавница екранот.Накит може да се стави во уреден и нема да се заплетка.Мазен и здрав патент.СОВРШЕН подарок за девојка, жена или семејства на Божиќ,денот на Благодарноста,Денот на Вљубените.Ова патување накит случај е прекрасен подарок за девојки и дами на Божиќ, роденден, за нова година, денот на благодарноста, татковци ден, мајки ден, ноќта на вештерките. [Како голем дар] : Спакуван во домот подарок кутија.Меки Кадифени може да се задржи вашата накит организирано и да ги заштити совршено. [Сите-ВО-ЕДНО Место] Овој накит организатор кутија вклучува 6 прстен ролни, 3 ѓердан куки и 4 поделени прегради за да се заштити вашите скапоцени парчиња.[Преносен и Компактен] Мулти-функционална Патна Накит Складирање Кутија може да се стави во рачна ташна лесно.Донеси вашиот накит кутија и тргна!.Мала големина, но голем капацитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне