• Свеж
20PCS Полу Излечи Гел Ноктите Заврши лак Ленти, Лепило Гел Ноктите Уметност полски Налепница, Водоотпорен Долготрајни Гел Ноктите Заврши Налепници со Нокти Датотека

20PCS Полу Излечи Гел Ноктите Заврши лак Ленти, Лепило Гел Ноктите Уметност полски Налепница, Водоотпорен Долготрајни

Buyers rating:
DEN 309.60

Од стока

1 сет конфигурација : 1 20 двојно што завршува на 10 супер долга лента, 1 дрвен стап, 1 нокти датотека и 10 чистење памук стапчиња. 2 Semisolid гел состојба(УВ/LED Светилка Бара) : најновите тип на филм кој е направен од вистински гел течност.Тоа е удобен за носење и обезбедува дебел, мазна површина текстура за гел ноктите. 3 заштеда на Трошоци : еден пакет содржи 20 двојно заврши супер долги ленти на 10 големини.DIY салон квалитет мека гел за нокти цена е помалку од половина од салон цена. 4 долгорочен ефект, бидејќи тоа е вистинска гел на ноктите, тоа може да се продолжи за 7-14 дена како нокти доколку се користи правилно. 5 Сосема безбеден : нема токсични и штетни состојки, безбедно и ниска мирис.Бидејќи не се впива е 8 потребно, оштетување на ноктите може да биде минимизирано.Нека секој прст му каже : Божиќ доаѓа!.Ова е полу излечи гел ноктите заврши.Лесен за користење.Тоа само треба помине светилка.Неговата сила е еднаква на онаа на ноктите салон, но цената е само 2 / 3. Услугата животот е долга и може да се користи за 7-14 дена под нормални услови.Еден сет е достапна во 20 големини за да одговара на ноктите подобро.Конфигурација : 1 парче 20 двојно заврши супер долги ленти на 10 големини, 1 дрвени брис, 1 нокти датотека и 10 чистење памук брисеви. (УВ/LED Светилка Бара).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне