• Свеж
Baluue 8pcs Вино Кеси Преносни Јасно Подарок Перница Шише Вино Заврши Превозникот Кеси Шампањ Tote Торба за Свадба, Роденден Материјали

Baluue 8pcs Вино Кеси Преносни Јасно Подарок Перница Шише Вино Заврши Превозникот Кеси Шампањ Tote Торба за

Buyers rating:
DEN 1401.60

Од стока

Јасно партија корист кеси, погоден за намирници, забави, свадби, прослави, бонбони, подарок кеси, кеси и DIY занает кеси。.лесни за лесен и удобен за носење и чување кога не е во употреба.Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добра користење на искуство.Овие јасно матирано кеси со рачки доаѓаат со мали копчето, лесен за употреба и спречување на работите од лизгање надвор; плоштад дното за лесно да застане.Трговскиот tote кесички се направени од јасно ПВЦ пластика кои лесен и водоотпорен, рециклираат и еднократно.Опис Овие едноставни транспарентен цвет букет подарок пакување кеси се направи на премиум ПВЦ материјал, издржливи и безбедни.Тие може да се користи за завиткување различни цвет букети.Завиткување со овие подарок цвет букет кеси, на подарок ќе изгледа подобро.Карактеристики - Боја : Проѕирна Боја.- Материјал : ПВЦ Материјал.- Големина : 16. 00 X15. 00 X7. 00cm 6. 29 X5. 89 X2. 75 инчи.- Трговскиот tote кесички се направени од јасно ПВЦ пластика кои лесен и водоотпорен, рециклираат и еднократно.- Овие јасно матирано кеси со рачки доаѓаат со мали копчето, лесен за употреба и спречување на работите од лизгање надвор; плоштад дното за лесно да застане.- Јасно партија корист кеси, погоден за намирници, забави, свадби, прослави, бонбони, подарок кеси, кеси и DIY занает кеси。- Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добра користење искуство.- лесни за лесен и удобен за носење и чување кога не е во употреба.Пакет Вклучувајќи 8 x транспарентен tote кеси.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dakine Унисекс Додаток Случај
  • Свеж
Се проценува:

Dakine Унисекс Додаток Случај

Zippered затворање.Вклучува Dakine налепница лист.Цената варира во зависност од ткаенина.Димензии : 9 x 5 x 1".Огра

DEN 288.00